ביהיפ – איזון מושלם בין החיים האישיים לעבודה

המאמר הזה נכתב עבור אנשים שעובדים קשה מדי, יותר מדי, למשך זמן רב מדי, בין אם זה מהבית או מהמשרד. הטיפים הבאים רלוונטיים לכולם. אם אתם עייפים ואתם עמוסים בדברים לעשות, הטיפים הללו בדיוק בשבילכם. בחברת השיווק הרשתי, ביהיפ, עובדים באופן קבוע עם הזכיינים, ותיקים וחדשים כאחד על דרכים לפיתוח אישי ועסקי כדי שהם יוכלו לפתח את עצמם בצורה הטובה ביותר ולהשיג את האיזון המושלם בין עבודה לחיים הפרטיים. ( קרא עוד על ביהיפ).

אז הכנו לכם כמה טיפים שיעזרו לכם להתנהל בצורה נכונה ולא להזניח את הדברים החשובים שהרבה אנשים מתעלמים מהם בתקופות עמוסות.

מצאו את האיזון שלכם. אין חוקים. איזון זה משהו פרטי וכל אחד צריך למצוא את שלו. אתם צריכים להחליט סדר עדיפויות ולעשות התאמות לגבי מה שאתם מוכנים לעשות ומה שאתם לא מוכנים לעשות. אל תקשיבו לאף אחד שאומר לכם מה אתם מסוגלים או לא מסוגלים לעשות.

שימו לב לצרכים שלכם. תהיו מודעים לאיך אתם מרגישים, מבחינת פיזית ורגשית ותקשיבו לאינטואיציה שלכם. אם אתם מרגישים חוסר איזון מדי יום, אז זה בדיוק מה שקורה. הגיע הזמן להסתכל בדקדקנות על הדברים שאתם עושים ולשקול אותם מחדש.

שימו לב להתמכרות לאנדרנלין. אדרנלין יגרום לכם להמשיך לנוע, אבל הוא גם שומר אותכם במצב מוכן למלחמה. זה מרגש ופרודקטיבי וזה מרגיש כמו אנרגיה, אבל זה לא. אתם יכולים להחזיק אותו רק לזמן קצר. יותר מדי אנדרלין ליותר מדי זמן יגרום לכם להיות מתוחים מאוד ותרצו עוד ועוד. אם אתם מכורים לאנדרלין, יכול להיות שאתם צריכים קצת ממנו כדי להתחיל לפעול. ככה זה מתחיל, ואז נהיה קל מאוד להמשיך לדחוף את עצמכם קדימה מבלי לנוח. במקום או במאוחר, תיגמר לכם האנרגיה, ותרגישו שאתם לא מצליחים להירגע, ישנים גרוע ועל פיוז קצר באופן כללי.

אתם חייבים לאפשר לגוף שלכם להירגע אחרי פרץ של אנדרנלין. אז תעשו משהו שלא דורש יותר מדי ומרגיע אותכם. תכננו את העבודה שלכם בצורה כזו שדברים שאתם צריכים לעשות מדי יום יתפזרו בצורה טובה בין הפרויקטים החשובים שאתם צריכים אנדרלין בשביל לעבוד עליהם.

בקשו עזרה. בקשת עזרה יכולה להיות אחד הדברים הטובים ביותר לעשות כשאנחנו נמצאים במצבים מלחיצים או עומדים בפני דילמות. לפעמים כל מה שאנחנו צריכים כדי לעצור את המחשבות האינסופיות בראש, זה להגיד את הבעיה פשוט ולהוציא אותה לעולם – לדבר עם מישהו. זה לא קשה לעשות, ובאופן כללי, אנשים אוהבים כשמתייעצים איתם. בשביל זה יש קולגות ומנהלים, חברים ומשפחה.