ביהיפ – איך להיות מסופק מחיי היום יום השגרתיים

העולם של היום הוא תחרותי מאין כמוהו, כולנו שואפים לעשות בו משהו שמטיב איתנו וגורם לנו תחושת סיפוק בסופו של יום, חלק מהאנשים מקבלים את תחושת הסיפוק הזו מהכנסה כלכלית מסוימת, חלק מקבלים את התחושה מהתנדבות וחלק פשוט נהנים משגרה בנאלית.

כולנו בסופו של דבר רוצים את תחושת הסיפוק הזו מהעשייה שלנו בחיי היום יום, לא דברים רציניים, אלא פשוט הדברים שאנחנו עושים בחיי היום יום, הם אלה שצריכים למלא לנו את הנפש בגאווה ובביטחון עצמי ואם אנחנו לא מקבלים את זה, כנראה שאנחנו עושים משהו לא נכון.

כל אחד רוצה שיעריכו אותו במקום שהוא נמצא בו וכל אחד רוצה לקבל את ההרגשה שהוא תורם תרומה משמעותית יותר או פחות למקום שבו הוא נמצא, בין אם זה בחיים האישיים או במסגרת העבודה.

אני מאמין שכל אחד יכול למצוא את עצמו במקום שבו הוא מרגיש הוא תורם בצורה משמעותית ועוזר לקדם משהו והאמונה הזו מתבססת על עובדה אחת פשוטה, כולנו שונים מאוד אחד מהשניה, ולכל אחד מאיתנו יש נקודת מבט שונה ומיוחדת על העולם ועל כן כל אחד יכול למצוא את עצמו תורם באיזשהו צורה ומקבל את תחושת הסיפוק החצי אנוכית הזו.

ללכת לעבודה כל יום זה רצוי והכרחי אבל ללכת לעבודה כל יום ולחזור הביתה עם תחושה שעשית משהו משמעותי, קטן כגדול זו תחושה שאין שניה לה. זו תחושת סיפוק שנובעת מהגשמה עצמית קטנה מדי יום ביומו, תחושה שהולכת איתך הביתה ומשאירה אצלך את הרעב לחזור למקום שבו אתה עובד ביום שלמחרת.

הבעיה היא שרוב האנשים לא נמצאים במסגרת המאפשרת להם את תחושת הסיפוק הזו, זה יכול לנבוע מעצם העובדה שהם נמצאים בעבודה שמשעממת אותם והרצון והדחף לתרום הפכו לרצון ודחף לסיים את יום העבודה ולחזור הביתה ויש אנשים ברי מזל הנמצאים במקום שעושה להם טוב והם רואים בו את האפשרות שיש להם לעזור ותרום לתהליך העבודה ולהצלחת העסק בסופו של דבר.

לצערי אנשים הנהנים מהתהליך הם מעטים, אבל הפיתרון לא כל כך מסובך.

אם אתה יוצא מנקודת הנחה שהדבר הכי חשוב שאתה צריך לעשות הוא לשים את עצמך בראש סדר העדיפויות מבחינת עבודה ותעסוקה, כל הסובבים אותך יפיקו מכך דברים טובים ואך ורק טובים.

אם אתה מחליט שאתה עוזב את כל מה שמאמלל אותך ומגיע לעבוד במקום שתורם לך גם מבחינה כלכלית וגם מבחינה אישית, ואתה נהנה יותר במקום הזה, אתה פשוט תהיה בן אדם שמח יותר וכל מי שמסביבך בחייך האישיים יהנה מזה, העייפות שלך כבר לא תהיה שם ותהיה לך הרבה יותר אנרגיה ללמוד ולעשות דברים חדשים.

למשל אחד המקומות המאפשר את הביטוי העצמי הזה הוא ביהיפ, חברת השיווק הרשתי שאליה אפשר להצטרף ולהפוך להיות זכיין עצמאי, ללמוד ולהתקדם מסוכני מכירות מנוסים וחשוב לא פחות, לקבוע בעצמך את לוח הזמנים שלך ולהיות תלוי אך ורק בעצמך כדי להצליח.

קרא עוד על ביהיפ.