ביהיפ – אנשים שליליים ודרכי התמודדות

בשלב כזה או אחר בחיים שלנו, אנחנו עלולים למצוא את עצמנו בקרב אנשים שהגישה שלהם לחיים היא שלילית, בין אם הם עושים את זה בכוונה או לא, רוב הדברים שהם מתעסקים בהם הם דברים שליליים והם אף פעם לא נמצאים במצב רוח חיובי שבאמת מעודד וגורם לכיף להיות בסביבתם.

אנשים כאלה עלולים לרוקן את האנרגיות שלכם אם אתם נמצאים בסביבתם יותר מדי זמן ואם אתם נותנים משקל גדול מדי לדברים שהם אומרים. זכרו שהצרות שלהם זה לא הצרות שלכם ועצם העובדה שהם משתפים אותכם בהן לא אומרת שאתם צריכים לקחת חלק או להיות חלק מניסיון למצוא פיתרון לבעיה, אם זה מה שהם מחפשים.

בחברת השיווק הרשתי, ביהיפ, לומדים דרך קבע איך להתמודד עם בעיות בפיתוח אישי ועסקי שאנשים כאלה בדיוק יכולים לגרום להן, הם עלולים למנוע ממכם להתקדם בחיים שלכם מעצם היותם כל כך שליליים. במסגרת הרצאות, כנסים וקבוצות עבודה, עושים מה שאפשר בביהיפ כדי שהזכיינים העמצאיים שלה יקבלו את כל הכלים שיעזרו להם להתפתח בכל התחומים. (קרא עוד על ביהיפ).

קראו את הטיפים הבאים כדי להבין איך להתמודד עם האנשים האלה ולהישאר במסלול שלכם ללא הפרעות מיותרות.

"תגיד לי משהו חיובי".

אם הבן השלילי שאתם מתמודדים איתו הוא מישהו שיש לו רק דברים שליליים להגיד ונראה שאף פעם הוא לא אומר משהו חיובי, אתם יכולים לנסות להגיד לו: " תגיד לי משהו חיובי" או "תגיד לי משהו טוב שקרה לך היום". ישנם אנשים שפשוט לא יודעים כמה שליליים הם. זה מה שמקיף אותם מדי יום אז זה פשוט נהייתה דרך חיים בשבילם. על ידי הזתכורת הזאת מצידכם הם יכולים להבין פתאום איך הם מתנגים ולעבוד על לנסות להיות יותר חיוביים. או שהם פשוט לא ינסו יותר לספר לכם סיפורים שליליים כי הם יודעים שתדרשו מהם להגיד משהו חיובי.

דמיינו אור לבן בוהק שמקיף אותכם.

יכול להיות שזה נשמע מאוד מטופש אבל אם אתם מסוגלים לעשות את זה, זה פשוט מדהים כמה הבדל זה יכול לעשות. אתם תרגישו שהשליליות שלהם לא יכולה לגעת בכם בגלל השדה הדמיוני המגן עליכם.

מה זה אומר עליכם?

אנשים שליליים רוצים לקבל איזשהי תגובה מכם והדרך היחידה שהם יכולים לעשות את זה היא ללחוץ לכם בדיוק במקום הנכון כדי להפעיל אצלכם רגשות אינטנסיבים. לדוגמה, הם עלולים להעלות אירועים מהעבר שהם יודעים שיגרמו לכם להרגיש אשמה, כעס או שיגרמו להם להרגיש דחייה או חוסר ביטחון.

אז, אם יש בן אדם המשפיע עליכם מאוד, תשאלו את עצמכם למה זה משפיע עליכם כל כך? לפעמים, אפשר ללמוד הרבה על עצמך בניתוח של רגשות כאלה. ברגע שאתם מבינים את זה ומתמודדים עם זה תבינו שלבן אדם הזה אין שום כוח עליכם יותר.