ביהיפ – הזדמנות לפתח את עצמכם

ביהיפ הינה חברת שיווק רשתי מתחום הבריאות, ביהיפ הוקמה בשנת 2007 בארה"ב ומאז התרחבה ברחבי העולם עם עשרות אלפי לקוחות מרוצים.

במרכזה של החברה עומד בסיס שיווקי חזק מאוד שנוצר בעקבות בנייה נכונה ועמוקה של הצוות המרכזי של החברה, שבמסגרת שיטת השיווק הרשתי ממשיך להתפתח ולהגיע לעוד ועוד לקוחות מסביב לעולם.

מתוך המאמר על ביהיפ

לסוכנים המצטרפים לחברת ביהיפ ניתנת הזדמנות אישית יוצאת דופן לשפר את עצמם באופן אישי, בתחומים כמו:

  • למידה על העולם העסקי מאנשים בעלי ניסיון וקבלה של כלים טכנולוגיים לעבודה נכונה.
  • נהנים בביהיפ מסביבה מגוונת של אנשים בעלת מטרה משותפת.
  • צומחים כלכלית תוך כדי הלמידה.
  • מגלים עולם דרך העבודה אפשר לפתח את העסק האישי שלך במדינות שאפילו לא חלמתם עליהם.
  • קשרים בין אישיים - העבודה בביהיפ היא מחייבת, ולכולם יש את אותה המטרה למרות שבאופן מסוים כל אחד הוא בפני עצמו, עם הזכיון שלו. בביהיפ נוצרים קשרים מיוחדים בין העובדים בגלל המטרה המשותפת – לפתח את העסק.

נדיר מקום העבודה אשר יעניק לי את האפשרות באופן עצמאי להתפתח ברחבי העולם. מקום שדרכו אוכל לגלות את היכולת העסקית שלי ולדעת כמה רחוק אני יכול להגיע במסגרתו.

כשמתחילים את העבודה בחברה, נבנית לכל אחד תוכנית אישית לעמידה ביעדים על סמך השאיפות העסקיות והכלכליות שלו, תוכנית זו מהווה למעשה את קרש הקפיצה של הסוכן החדש לעבודה ומאפשרת לו לעמוד ביעדים קטנים בדרך להגשמה אישית.

אנשים חולמים ושואפים לעסק בינלאומי, כזה שיכול לקחת אותם למקומות שונים בעולם. פגישות עסקים פרטיות וכנסים בינלאומיים הם דבר שבשגרה בשלב מסוים בעבודה בביהיפ, אם אתם מוכנים להשקיע את הזמן הדרוש.

ביהיפ ופיתוח אישי

בביהיפ הפיתוח האישי מגיע גם דרך העבודה השוטפת, גם אם הוא לא מתבטא במשהו ברור כל כך כמו עבודה עם לקוחות מחו"ל. הקשרים הבין אישיים הנוצרים במהלך העבודה בחברה הם לא כמו בכל עבודה, מסגרת העבודה בחברה היא מאוד מיוחדת בגלל שיטת השיווק הרשתי. בשיטה זו המטרה היא למכור את המוצר או מוצרים העומדים בדגלה של החברה וכן להגדיל את רשת השיווק על ידי גיוס סוכנים חדשים.

בעקבות כך, לסוכנים הבכירים ממך יש עניין בהצלחתך האישית מכיוון שהם מניבים ממנה גם כן עמלה. הרצון והיכולת כסוכן חדש ללמוד על העבודה לא מוגבלים כמעט. מה שקורה בפועל זה שעות על גבי שעות של עבודה עם זכיינים (סוכנים) ותיקים ממך הנמצאים שם בשבילך לכל שאלה ובעיה בדרך להגשת השאיפות הכלכליות והעסקיות האישיות שלך.

מערכות יחסים כאלה הולכות ומתחזקות מיום ליום גם הרבה מחוץ לשעות העבודה ונשארות הרבה שנים אחרי. 

לגלות עולם בביהיפ

לגלות עולם דרך החברה שבה אתה עובד זה גם לא דבר של מה בכך. בביהיפ בגלל השימוש הנרחב בפרסום באינטרנט, ניתן להגיע מאוד בקלות למקומות שונים בעולם, מקומות שסוכנים אפילו לא היו בהם, ובטח שהם לא מדברים את השפה המקומית. להקים עסק בינלאומי מהמחשב או מהפלאפון כשלידך נמצאים אנשים מנוסים ותומכים, זו הזדמנות שיש לאמץ בזרועות פתוחות.

מתוך המאמר על ביהיפ

 לסיכום, התפתחות אישית

כשמחפשים מקום עבודה חדש או בונים עסק עצמאי יש לקחת בחשבון בראש ובראשונה איך העבודה תתמוך בי בחזרה באופן אישי. כלומר, מה בעבודה החדשה ישפר אותי כבן אדם מעבר לההתפתחות הכלכלית והעסקית שתלויה בהמון גורמים שונים.

האם העבודה תוכל להעניק לי ערך מוסף כל יום ביומו? מה היא תיתן לי בטווח הארוך מבחינה אישית? כמה אני אוכל לצמוח ולהשתפר כבן אדם ?

לצד שאיפות כלכליות ועסקיות חשוב שנזכור את השאיפות שלנו כאנשים, מה אנחנו רוצים ללמוד ולאן להתפתח באופן אינדיוידואלי ולדעת לשים את האצבע האם מקום העבודה שלי כרגע יכול להגשים לי את הדרישות האלה או עליי למצוא מקום שיכול לעשות זאת.