ביהיפ – הסטארטאפ שלך לעצמאות

העולם מלא בגישות שונות לגבי תחומים שונים שאנחנו חווים ביום יום, וכל חידוש שיכול להגיע ולגרום לבעליו להפוך למיליונר למעשה יכול להגיע מכל אחד ואחד וזאת מעצם העובדה שלמרות שאנחנו כולנו חווים דברים דומים בחיים, כל אחד חווה אותם בצורה שונה. האנשים שחווים משהו ונופל להם האסימון לגבי איך לשפר את החוויה הזאת או איך ליצור חוויה חדשה, והם לוקחים את הרעיון הזה והופכים אותו לעסק של ממש הם ראויים להערכה בעייני. כולנו במהלך חיינו ישבנו עם חברים והעלנו רעיונות לסטארטרפים שנראה לנו כאילו הם יהיו אלה שיבואו ויצילו לנו את חשבון הבנק וידאגו לעתיד הכלכלי שלנו, שנוכל לשבת רגל על רגל כשהחברה שלנו תעשה אקזיט ונמכור אותו במאות מיליונים, העבודה הקשה תשתלם ואנחנו נוכל לנוח.

הלוואי וזה היה המצב, הלוואי ויכולנו לקחת רעיון שלנו, להוציא אותו לפועל ולדאוג שהוא יצליח. בתכלס, אם בעל הרעיון לא יהיה מוכן לוותר על חייו למען עבודה קשה כדי להוציא את הרעיון לפועל, לא יקרה איתו שום דבר חיובי כי רעיון, טוב ככל שיהיה, לא יהיה שווה כלום אף אחד לא ייקח אותו ויוציא אותו לפועל. אני מתחייב שכל אחד שיש לו סטארטאפ שהצליח, עבד קשה בצורה בלתי רגילה וזה עלה לו במשהו אחד או כמה דברים מחייו האישיים, בין אם זה בטווח הקצר או הארוך. שלא נדבר על כל הסטארטאפים שלא נמכרים לאף אחד ונשארים בגדר רעיון תלוי  שאין מי שיוציא אותו לפועל במציאות.

העבודה הקשה הזו היא אצל אחדים תכונה מולדת ואצל חלק משהו שהם צריכים ללמוד עם השנים ולדעת איך להוציא את לפועל בצורה הכי טובה, איך להניע אנשים לעשות כמיטב יכולתם למען ההצלחה וגם במקביל לדעת לשמור על חיים פרטיים בריאים ונכונים מבלי לאבד דבר או לפחות לאבד כמה שפחות.

על מנת ללמוד על עבודה קשה ומה זה אומר באמת כדי מאוד להיות בסביבה שתומכת בעבודה קשה ותומכת בקידום רעיונות עצמאיים לצורך המטרה הסופית. גם כאלו שהמטרה הסופית שלהם הינה להיות עצמאיים ופשוט לעבוד באופן פרטי ולדאוג להכנסה מבלי תלות בתלוש משכורת, צריכים לעבוד קשה מאוד בשביל להגיע למטרה הסופית שלהם ולהצליח לעבוד באופן עצמאי.

אחת הדרכים לעבוד באופן עצמאי ולקבוע לעצמך את לוח הזמנים ובמקביל לקבל ייעוץ והכוונה מאנשי מקצוע היא בחברת השיווק הרשתי, ביהיפ, החברה שמוכרת מוצרים מעולם הבריאות, מאפשרת לזכיינים העצמאיים שמצטרפים לחברה להיות חלק מתהליך פיתוח אישי ועסקי שבו הם לומדים על העולם העסקי ובמקביל מפתחים את העסק על פי איך שהם רואים לנכון ועל פי כמה עבודה קשה שהם מוכנים להשקיע. כל אחד שנמצא במסגרת שכזו, יש לו את ההזדמנות להתפתח ולהצליח הן באופן אישי והן באופן עסקי ולהגיע לכל יעד שהוא ישים לעצמו אם יהיה מוכן לעבוד מספיק קשה.

קרא עוד על ביהיפ.