ביהיפ – הצבת יעדים אישיים ועמידה בהם

התמקדות בשיפור עצמי ולמידת דברים חדשים זו דרך נהדרת להעלאת הביטחוםן ולעזור לעצמכם להפוך לגרסה טובה יותר של עצמכם. זה למעשה אחד מהערכים העליוניים בחברת השיווק הרשתי ביהיפ, החברה מוכרת מוצרים מעולם הבריאות וכל אחד יכול להפוך להיות זכיין עצמאי שלה ולהנות מהרצאות, מפגשי עבודה וכנסים שכל מטרתם זה פיתוח אישי ועסקי. (קרא עוד על ביהיפ).

הבאנו לכם כמה טיפים שיעזרו לכם להציג יעדים אישיים ולעמוד בהם בקצב שלכם ובדרך שבה אתם רואים לנכון, הטיפים הללו יעזרו לכם להישאר במסלול הנכון ולעמוד ביעדים שלכם.

נהלו הפרעות בצורה חכמה.

אתם יודעים כמה פעמים ביום אנשים אחרים מפריעים לכם בעבודה? הפרעות מגיעות בהרבה צורות וגדלים וללמוד איך להימנע מהן זה המפתח לשיפור תהליכי העבודה.

לא משנה אם קולגה לעבודה הפריע לכם בכך שהוא הגיע לשולחן שלכם או שהבוס שלכם תפס אותכם לשיחה.

הפרעות כאלה הן מסוכנות. הן גורמות לנו לאבד ריכוז ולבזבז זמן שאמור להיות מוקדם למשימה מסוימת שיש לה יעד סיום מסוים.

עשו משהו אחד כל פעם.

רוב האנשים טוענים שהם מומחים בריבוי משימות. יכול להיות שהם חושבים ככה אבל הדבר היחיד שריבוי משימות עושה בפועל זה גורם לכם להתפשר על איכות העבודה שאתם עושים. למרות שריבוי משימות נותן הרגשה כאילו אתם מספיקים יותר, למעשה זה עושה בדיוק ההפך.

אם אתם מתחילים לעבוד על יותר מדבר אחד כל פעם, קחו צעד אחורה ובחרו את החשוב מהשניים ותתמקדו אך ורק בו. עבודה על משימה אחת תהפוך אותכם למהירים יותר, פחות לחוצים ותעשו ככה פחות טעויות.

אל תשאירו דברים לא גמורים.

זו אחת מהתוצאות של ריבוי משימות. אתם זוכרים כמה פרויקטים התחלתם ונטשתם אותם זמן קצר אחרי?

כל הדברים הללו הם נהדרים לזמן קצר ואז אתם נותנים להם לחמוק בחזרה לתוך רשימת הדברים שאתם מקווים שתעשו. אל תתנו לזה לקרות. תדאגו לסיים כל פרויקט שאתם מתחילים ולרשום את פרויקט שסיימתם, אפילו תפנקו את עצמכם על כל משימה מוצלחת.

תתקשרו בצורה אפקטיבית.

תקשורת הינה דו כיוונית. אם אתם מרגישים חוסר וודאות לגבי משהו, תשאלו מישהו. בין אם אתם מנהלים אנשים אחרים או לא, תיצרו מערכת תקשורת בריאה וטובה בין אנשי הצוות שלכם.

העריכו את איכות העבודה שלכם על בסיס קבוע ותמיד תחשבו על מטרות ומשימות שקבעתם בכל פעם שאתם צריכים לקחת החלטה כלשהי.

תחפשו ותמצאו דרכים חדשות להגיע ליעדים ולהשיג תוצאות טובות יותר ממה יש לכם עכשיו.

 

שיפור הוא בידיים שלכם ואתם צריכים תמיד לזכור מה המטרות שלכם ולקבל החלטות בהתאם כשתגיעו למכשולים.