ביהיפ – השלכות של הרגלים רעים

רוב האנשים יודעים את ההשלכות של ההרגלים הרעים שאנחנו עושים כי הם גורמים לנו שמחה בטווח הקצר ולעיתים אנחנו לא חושבים על הטווח הארוך באמת לעומק ולכן אנחנו ממשיכים לעשות את הדברים הללו למרות שזה נוגד לנו את ההיגיון.

יש אזהרות על כל חפיסת סיגריות שאומרות שהן גורמות לסרטן, ממשלות יוצאות בקמפיינים כדי שהאזרחים יאכלו יותר בריא ויעסקו בפעילות ספורטיבית אחת לכמה זמן.

וגם הרגלים מסוימים שלא קשורים באושר בטווח הקצר אלא רק ברוגע בטווח הקצר כמו להישאר במקום עבודה שאתם לא מרוצים בו יכולים להוביל להשלכות לא טובות בטווח הארוך.

מחלות, בריאות כוללת לא טובה של הגוף וחוסר שמחה ודיכאון זה רק חלק מהדברים שהרגלים רעים שלנו יכולים להוביל אליהם.

רוב הדברים הללו אחנו לא שמים לב אליהם בכלל כשאנחנו מסתכלים כל הזמן רק על הטווח הקצר, אנחנו לא מדמיינים בכלל מה יקרה ומה יהיה ואנחנו חושבים רק מה עושה אותנו שמחים כרגע.

איך לעצור הרגלים רעים

קשה לעצור הרגלים שמושרשים עמוק בתוך חיי היום יום שלנו. כשלחץ הוא לעיתים קרובות הגורם להרגלים הרעים הללו, הפיתרון נמצא במוח שלנו ואיך שאנחנו מסתכלים על החיים.

אתם צריכים להיות מודעים להרגלים הללו ובאיזו תדירות אתם עושים אותם. מה מוביל אותכם לעשות את זה. האם מדובר בהחלטה מודעת או לאו. איך פיתחתם את ההרגל הזה מלכתחילה.

דבר שני, תתחייבו בפני עצמכם להיפטר מההרגל הרע. אחרי שהבנתם מה הגורם להרגל ומאיפה הוא הגיע. אתם יכולים למצוא משהו חיובי שיחליף אותו. אם אתם נהנים מחטיף מסוים שהוא לא בריא כי הוא מקושר אצלכם לחופש ורוגע, אולי תחליפו אותו במשהו יותר בריא שיעלה אצלכם את אותו ההקשר במוח.

תהיו עקביים, המפתח ליצירת הרגלים חדשים ולהחליף הרגלים רעים הוא עקביות. כן, זה קשה לזמן מה אבל המוח שלכם יתרגל לדרכים החדשות שבהן אתם עושים משהו עד שהוא יתחיל להרגיש פשוט שזה הטבע שלו. תהפכו את ההרגשה הטובה למשהו שנובע מהרגלים טובים שיש לכם לא מהרגלים רעים.

כל הסיפור הזה למעשה זה עבודה אחת גדולה עם עצמכם. אני ממליץ למצוא מקום שבו אתם יכולים להנות מהפיתוח העצמי הזה ושיהיה לכם תמיד עם מי להתייעץ כדי לדעת לאיזה כיוון כדי לכם להתקדם מבחינה אישית ועסקית שאלה הדברים שמובילים בדרך כלל ללחץ ומחזירים אותנו להרגלים הרעים שלנו.

מקום כמו ביהיפ למשל, חברת השיווק הרשתי המוכרת מוצרים מעולם הבריאות. שפיתוח אישי ועסקי הם מהערכים הראשיים שלה, מספקת לכל זכיין עצמאי שלה את הידע הדרוש לו כדי להגיע למטרות שלו בדרך ובקצב שלו. ביהיפ זה עבודה קשה אבל היא בהחלט יכולה להשתלם למי שמוכן להשקיע.

קרא עוד על ביהיפ.