ביהיפ ועייפות כרונית

למה אנחנו עייפים כל הזמן שאלתם את עצמכם? נראה שבאמת רוב היום שלנו אנחנו מעבירים בלהתלונן על עייפות ועם הזמן אנחנו למדים שזה כמעט ולא קשור לכמות השעות שבילינו בלילה במיטה. נראה שלא משנה מה שאנחנו תמיד עייפים ולא רק זה ההרגשה היא שככל שאנחנו יותר עייפים אנחנו פחות מצליחים לישון למרות שזה נשמע אבסורד.

רובנו עובדים מסביב לשעון, חיים את החיים שלנו בצורה מאוד לחוצה עם רצון מוגזם להספיק כל דבר הכי מהר שאפשר ואנחנו לא עוזרים לרגע לראות מה אנחנו עושים לעצמנו או לשאול את עצמנו איך לעזאזל אנחנו עיפים כל כך, כל הזמן. יכולים להיות כמה גורמים, כמו למשל:

  1. תזונה – פשוט לא אוכלים דברים שמועילים לגוף שלנו, דברים שלמעשה פוגעים במערכת שלנו וגורמים לנו לתחושת תשישות ועייפות שאנחנו לא מצליחים להסביר לפעמים. חשוב שנדע בדיוק מה אנחנו מכניסים לגוף שלנו ועדיף כמובן שהדברים שאנחנו כן מכניסים יהיו כמה שיותר טבעיים ולא מעובדים כימית כדי לחסוך בעלויות או לייעל פס ייצור.
  2. לחץ – אנחנו נמצאים בלחץ מתמיד בהמון תחומים בחיים שלנו, בין אם זה בזוגיות – הרצון והשאיפה לרצות ולהצליח מבחינה זוגית. בעבודה – הרצון שלנו לעמוד ביעדים ולדעת שמכבדים ומעריכים את מה שאנחנו עושים מוביל אותנו תמיד לעשות את הדברים על הצד הטוב ביותר מחשש שנאבד את מקום העבודה שלנו ואת תלוש המשכורת שאנחנו כל כך תלויים בו.
  3. משפחה – לחץ משפחתי גם כן קיים לעיתים, אם כי מעט שונה מהלחצים שתיארתי למעלה. לחץ משפחתי יכול לבוא לידי ביטוי בחוסר סיפוק של המשפחה ממקום העבודה שלך או מדברים אחרים בחיים. זה לחץ שהוא שקט יחסית אבל הוא כן עלול להשפיע ומחלחל.

 

כולנו תמיד נמצאים במצב שאנחנו יכולים לתקן דברים בחיים שלנו, על אחת כמה וכמה אם מדובר בגוף שלנו ובבריאות שלו. אין זמן יותר טוב מעכשיו לקחת אחראיות על הדברים שציינתי למעלה ולהבין איך לעשות אותם בצורה שיותר מטיבה עם הגוף. עייפות כרונית לא נפתרת אם נשתה עוד קפה, זה מחזיק טוב מאוד לרבע שעה ואז אנחנו עוד יותר עייפים משהיינו לפני.

חשוב לשים את עצמך במקום שבו אתם מרגיש נוח מבחינה בריאותית בגוף שלך וגם אתם מרגיש בנוח מבחינה נפשית עם המקום שאתה נמצא בו.

מקום עבודה המשלב את שני הדברים הללו הוא ביהיפ, חברת השיווק הרשתי המוכרת מוצרים מעולם הבריאות, המגיעים ישירות מהטבע ומטרתם לעזור לנו מבחינה תזונתית וכן סביבת העבודה עצמה בביהיפ היא מפתחת ומעודדת ונותנת חופש ובכך נמנע לחץ העבודה הנ"ל.

כל אחד יכול להצטרף ולהיות זכיין עצמאי של ביהיפ, למכור את המוצרים של החברה ולהנות מעמלות כתוצאה מהמכירות. ההכנסה של כל אחד בביהיפ תלויה אך ורק בכמות העבודה שהוא מוכן להשקיע.

קרא עוד על ביהיפ