ביהיפ חיפוש עבודה בעולם החדש

חיפוש עבודה בעולם של היום יכול להיות משימה מעיקה מאוד על אנשים מסוימים.

ההבדלים המשמעותיים בין העולם של פעם לעולם של היום מתגלים בצורה משמעותית בעולמות שונים אבל מתבלטים במיוחד בחיפוש עבודה לדעתי.

הדור הצעיר של היום מלא בדרישות לעבודה במסגרת אידיאולוגיה מסוימת, דבר הבא לידי ביטוי בהמון תחומים בחיים ומתנקז לחיפוש עבודה שתתאים לפרט, כזאת שירגיש שהוא קם לעבודה עם חיוך או חצי חיוך לפחות.

החל משינוי בהרגלי הצריכה של הדור הנוכחי, שחלק מעדיף לא לתמוך בתאגידים מפלצתיים ואוהב יותר את היצירות הייחודיות של יוצרים שונים בצורת בגדים, אמנות, דרכים להעביר את הזמן וכדומה.

וכמובן תזונה, מהפך שלם שנחשפנו אליו המון עם עלייתן הרשתות החברתיות והאפשרות לחשוף את האידיאולוגיה שלך לכל אחד עם חיבור לאינטרנט.

אנחנו רוצים שהדברים ינוהלו ויקרו בדרך שלנו ובתנאים שאנחנו מציבים. הרבה דברים מתנגשים כשזה מגיע לחיפוש עבודה בדרך הישנה ולעיתים אין ברירה אלא לעשות אותם.

מצד אחד מאוד קל היום למצוא איזשהו שיוך בעולם האמיתי למה שהפרט רוצה לעסוק בו, מצד שני מאוד קשה להתחיל לעסוק בזה מכיוון שהתחרות היא מפלצתית, כמה שאתה רוצה לעסוק במשהו, יש עוד המון אנשים לא פחות טובים ממך שרוצים לעשות את אותו הדבר.

מאיפה נובע הרצון הזה לעסוק בעבודה שממלאת אותך וממלאת לך את הנפש בתחושה של הגשמה עצמית והגעה ליעדים. הגיל שבו אנחנו מחפשים משמעות לחיים הולך וקטן, אנחנו כבר לא מוכנים להקשיב לדורות הבוגרים מאיתנו ולהבין שעבודה זה בסך הכל דרך להשגת כסף ואיכות חיים טובה יותר, אני ממש לא מסכים שכך הדבר. משמעות החיים כבר לא עומדת בקנה אחד עם הקמת משפחה וילדים, זה פשוט לא ככה.

הדור הצעיר מחפש דרך למצוא לעצמו את המשמעות הזאת לא במסגרת של משפחה או דת, ומאמין שהמשמעות הזאת מגיעה או תגיע מבפנים, בדברים שאתה עושה בשביל להפוך את עצמך לשמח יותר.

מכיוון שאנחנו נמצאים רוב שעות היום שלנו בעבודה, חשוב מאוד שהעבודה הזאת תהיה משהו שתוכל להגיד לעצמך שאתה נהנה לעשות אותו כדי שתוכל בכיף לחזור גם למחרת ושמחשבות על חוסר משמעות ובזבוז זמן לא יעלו לך ויגרמו לך לשנוא כל רגע שאתה נמצא במקום שאתה לא שייך אליו.

היום עם כל הידע שקיים באינטרנט והנגישות שלו, כל אחד יכול למצוא לעצמו את המקום שלו ולהילחם עליו.

הרבה גישות היום דוגלות בכך שאתה צריך למצוא מה אתה רוצה לעשות וללכת בכל הכוח כדי להשיג אותו מכיוון שאף אחד אחר לא יעשה זאת בשבילך, פשוט כי לאף אחד אחר לא אכפת באמת.

וחשוב מכל, אף אחד אחר לא יכול להגיד לך מה שאת צריך לעשות בחיים שיעשה אותך שמח, אלו לעיתים חלומות קטנים שלוחשים לך לאן עלייך ללכת.

העבודה לדעתי צריכה לתת לך תחושה של חופש ושל בחירה, לתת לך תחושה שאתה מקבל כסף על העבודה הקשה שאתה עושה ולא על כמות הזמן שאתה מבלה במקום העבודה,

חישוב המשכורת צריך להיות על סמך התוצאות שאתה מביא ולא תלוי שום דבר אחר, לדעתי זה פשוט בזבוז זמן.

לא יכול להיות שאי אפשר לנצל בצורה יותר חכמה את העובדה שכולנו כל כך שונים אחד מהשנייה ולהגיע למצב שיהיה ניתן לתגמל מישהו על סמך העבודה הקשה שהוא עושה.

עבודה שכזאת, אחרי שנמצאה כבר מעניקה את הדבר הכי חשוב אני חושב שיכול להיות, חופש, האפשרות להחליט בעצמך מתי ואיך אתה עובד היא קריטית להרגשה של מציאת משמעות וחופש בחירה.

מודלים שונים של עסקים כן צועדים בכיוון הזה ואחד מהם הוא השיווק הרשתי שקיים כבר המון שנים אבל מקבל את חשיפתו העצומה בשנים האחרונות בגלל החשיפה של כולם לרשתות החברתיות,

חברת שיווק רשתי שכזאת היא ביהיפ, המוכרת מוצרים מעולם הבריאות ובמודל שלה בעצם מחליפה את הפרסום המסורתי באנשים המקבלים עמלה על הצלחותיהם, הכל תלוי בהם וכמה עבודה שישקיעו ככה יראו תוצאות.

קרא עוד על ביהיפ.