ביהיפ – טיפים איך להתקדם בחיים

לכולנו יש מטרות בחיים, בין אם אנחנו רוצים להוריד במשקל או להתקבל לעבודה חדשה או אולי אפילו לצאת לעצמאות כלכלית כדי להשתחרר מהמון לחץ. המטרות שלנו שייכות רק לנו ואנחנו צריכים להיות אלה שדוחפים כדי להגשים אותם. חוץ מהדברים הברורים כמו הבנה של מה אתם רוצים להשיג בדיוק ואיך כל שינוי כזה יכול לקדם אותכם בחיים, חוץ מלעשות רשימה של הדברים, תקבלו פה כמה עצות שאנשים לעיתים מתעלמים מהן ויכולים לעזור לכם מאוד להתקדם לכיוון היעדים שלכם.

שיהיה ניתן לניהול. במקום להגיד "אני הולך לחסוך כסף", תגידו "אני הולך לחסוך 10% מהמשכורת שלי בחודש". זו דרך הרבה יותר קלה להגשים מטרות קטנות שמרכיבות למעשה את המטרה הגדולה במקום לנסות לתקוף את המטרה הגדולה מלכתחילה. תהפכו את זה ליותר קל להשגה על ידי שתגידו "אני הולך להתנתק מהרשתות החברתיות בשמונה בערב" במקום להגיד " אני הולך לבלות פחות זמן שם", ככה יהיה לכם יותר קל למדוד ולדעת אם אתם עומדים במטרות שהצבתם או לא.

פנקו את עצמכם בדרך. כשאתם מורידים 5 ילו, אתם יכולים לפנק את עצמכם בתלבושת במידה קטנה יותר או במשהו לאכול. זה מכניס קצת כיף לתוך תהליך שיכול להיות מאוד קשה הכולל שליטה עצמית ומשמעת עצמית. אתם תצפו לפינוק הזה. כשאתם מגיעים לאבני דרך ומשיגים הצלחה, תחגגו את עצמכם. זה ייתן לכם מוטיבציה ועידוד להמשיך הלאה במה שאתם עושים.

שתפו את המשפחה במה שצריך. אם תקבעו חלק מהמטרות כמטרות משפחתיות ותערבו בהן את המשפחה אתם יכולים רק להרוויח. זה יכול להיות משהו שכל אחד במשפחה מחויב אליו. כמובן שמדובר רק בדברים משפחתיים כמו למשל: "לאכול ארוחת ערב ביחד פעם בשבוע". הצבת מטרות משפחתיות יכולה להוביל גם להתפתחות של מסורת משפחתית.

שימו את המטרות שתוכלו לראות אותן. שמרו על המטרות שלכם בראש כל הזמן. במקום לשכוח שאתם מנסים להוריד במשקל, התזכורת הויז'ואלית של המטרות תעזור לכם עם השליטה העצמית. רשמו את המטרות שלכם איפה שאתם רק יכולים.

פנקו את עצמכם רק לאחר הצלחה. זה יכול להיות כל דבר, גדול כקטן. אם הורדתם 20 קילו, תפנקו את עצמכם באמת, תבחרו משהו שאתם מאוד אוהבים לעשות ולכו לעשות. תעשו עסק עם משפחה או עם חברים שאם הגעתם למטרה שלכם הולכים לחגוג כולם ביחד. לא משנה מה התוכנית שלכם, הפכו אותה לאישית ותהנו ממנה כדי שתצפו להצליח בה. זה יעזור לכם להישאר עם מוטיבציה כשאתם נאבקים וייתן לכם משהו מהנה לכוון אליו.

בחברת השיווק הרשתי, ביהיפ, עושים בדיוק את זה, כל אחד שמגיע ומצטרף לחברה מקבל במסגרת הרצאות וקבוצות עבודה את כל הכלים הדרושים וההכוונה כדי לעמוד במטרות האישיות והעסקיות שלו יחדיו.קרא עוד על ביהיפ.