ביהיפ – טיפים שיניעו אותכם קדימה בחיים

לכולם יש מטרות בחיים. אולי אתם רוצים לרוץ מרתון עוד כמה זמן או שאתם רוצים לסיים את התואר שלכם כדי לקבל העלאה בעבודה. לא משנה מה אתם מנסים להשיג, חשוב תמיד לקחת צעדים בכיוון בנכון ולמצוא דרכים לשפר את עצמכם.

לצערי, הרבה יותר קל להגיד מאשר לעשות את זה. בטוח שתיתקלו בהמון מכשולים בבדרך, או משימה שאתם צריכים להשלים תתגלה כיותר קשה משציפיתם. אל תשכחו שאסור לכם לוותר לעולם. ואתם צריכים תמיד לצעוד בכיוון המטרה שלכם. בדיוק כמו שקורה בחברת השיווק הרשתי, ביהיפ, המוכרת מוצרים מעולם הבריאות ונותנת לכל אחד מהזכיינים העצמאיים שלה את כל הכלים הדרושים כדי להתקדם מבחינה אישית ועסקית. (קרא עוד על ביהיפ).

להלן טיפים שיעזרו לכל לשמור על מוטיבציה ושיפור עצמי מתמיד:

תשמרו צנצנת של הצלחות. הרעיון אומר שכשמשהו טוב קורה, תרשמו אותו על דף ותשימו בצנצנת או מעטפה. אז בסוף השנה, תפתחו את הצנצנת ותראו את כל מה שקרה בשנה שחלפה.

כל פעם שאתם עושים משהו המקדם את עצמכם בכיוון השיפור העצמי שלכם, תרשמו אותו ושימו בצנצנת. יחד עם זאת, במקרה זה אל תחכו לסוף השנה כדי לפתוח את הצנצנת, תסתכלו על ההישגים שלכם על פעם שאתם מרגישים שאתם מעט סוטים מהמסלול.

הקיפו את עצמכם באנשים הטובים לכם. לא משנה מה אתם מנסים לעשות כדי להגשים את המטרות שלכם, הסיכויים הם שאנשים אחרים עושים את אותו הדבר. משהו אחד שאתם יכולים לעשות כדי להוסיף למוטיבציה שלכם זה למצוא אנשים ולהעזר בהם כמקור של מוטיבציה ועידוד. בדיוק כמו בביהיפ, שהזכיינים העצמאיים, ותיקים וחדשים כאחד, תומכים אחד בשני כדי להתקדם הלאה.

כמובן שגם אתם צריכים להוות מקור עזרה לאנשים אחרים וגם לעצמכם.

הציבו יעדים ותנו לעצמכם לראות התקדמות לעיתים קרובות. יכולה לקחת מעל לשנה לאמן את עצמכם לחצי מרתון. סיום תואר יכול לקחת כמה שנים טובות. אם המדד היחיד שלכם להצלחה הוא אם הצלחתם להגשים איזשהו יעד גדול, יכול להיות שיהיה לכם קשה להישאר חדורי מוטיבציה במהלך הדרך.

לכן כל כך חשוב שתציבו לעצמכם יעדים קטנים יותר בתוך המטרה הגדולה. אם אתם רוצים לסיים את התואר בהצלחה, תחגגו כל סיום סמסטר בהנאה ובכיף.

 

תזכרו שההצלחה שלכם היא בידיים שלכם ואתם צריכים להיות אלה המניעים אותה בסופו של דבר, אל תחששו לשאול אחרים ולהתייעץ איתם בכל נושא שרק עובר לכם בראש ואתם מרגישים שעלול לתקוע אותכם בדרך להצלחה שלכם. הכל תלוי בכם והכל נבנה על ידכם.