ביהיפ – טיפים שיעזרו לכם לחיות טוב יותר

קחו את הזמן כל יום להנות מהדברים המדהימים שמקיפים אותכם. הדברים הקטנים הללו שאנחנו נפגשים בהם לעיתים רחוקות מאוד פשוט כי אמרו לנו שדברים אחרים חשובים יותר בחיים וצריך להגיע אליהם קודם. בחברת השיווק הרשתי, ביהיפ, הדברים הקטנים הללו הם המניעים את הזכיינים העצמאיים של החברה מכיוון שכל המהות של החברה היא שינוי אורח החיים של הזכיינים שלה הן מבחינה עסקית והן מבחינה אישית, כל אחד יכול להפוך להיות זכיין עצמאי של ביהיפ ולהנות מעמלות עבור מכירת מוצרי החברה. (קרא עוד על ביהיפ).

להלן כמה תזכורות לדברים שיהפכו את החיים שלכם להרבה יותר קלים.

התמונה הגדולה. זכרו מה אתם רוצים במקום לחשוב מה אתם חייבים כרגע. הרבה מהדברים שאנחנו רוצים, אנחנו לא באמת צריכים. התנהלות חכמה עם הכסף שלכם יעזור לביטחון העצמי שלכם ולשקט הנפשי.

שינה טובה. תישנו טוב בלילה. כשאתם עייפים, אתם לא יכולים לתפקד כמו שצריך, ואתם צריכים להיות בשיא הריכוז שלכם כדי להנות יותר. אז כבו את הטלוויזיה ולכו לישון מוקדם יותר. זה טוב בשבילכם, גם פיזית וגם נפשית.

כסף. אל תלוו כסף לאנשים הקרובים אליכם. אם אתם מרגישים שהם ראויים לעזרה שלכם, תתנו להם מתנה, בגלל שהלוואה לא מוזרת יכולה לעשות הרבה צרות במערכת יחסים מסוימת. אם אתם חייבים לתת, תיתנו את הסכום שיכול לעזור אבל הוא לא כבד מדי ועלול להשפיע על מערכת היחסים שלכם עם אותו הבן אדם.

תודה. תכתבו מכתבי תודה בכתב יד. אף אחד כמעט כבר לא עושה את זה. ויש לזה המון משקל ומשמעות. הזמן הדרוש לכתיבת מכתב תודה מראה הרבה יותר טוב שאתם באמת מעריכים את הדבר שאותו קיבלתם ועליו אתם רוצים להודות.

אהבה. אל תכשחו לפזר אהבה בכיוון אנשים שצריכים אותה. תנהלו שיחה עם אדם זר או לכו לבית אבות או לבית חולים לפגוש אנשים שאתם לא מכירים. לכו להתנדב במקום שאתם מרגישים קרובים אליו מבחינה רעיונית או אישית. זה יעשה לכם הרגשה הרבה יותר טובה.

מבט לאחור. כשאתם חושבים על העבר שלכם, תתרכזו בדברים הטובים שקרו לכם, לא במה שאתם חושבים שאולי פספסתם. זכרו שלא משנה מה יש לאנשים אחרים בחיים שלהם, החיים שלכם הרבה יותר חשובים.

תאטו את הקצב. זה בסדר להאט מדי פעם. יש אנשים שמנסים לדחוס כמה שיותר ליום שלהם או לחופשה שלהם. אם תקחו את הזמן שלכם בעשיית דברים והליכה למקומות, ככה אתם תוכלו לראות ולעשות הרבה יותר.