ביהיפ יציאה ממירוץ החיים שלך

לכולנו במהלך החיים יש שאיפות וחלומות. יש כאלה שיודעים כבר מגיל צעיר במה הם רוצים לעסוק ומה החלומות שלהם, ויש שלוקח להם יותר זמן להבין מה המטרה שלהם בחיים.

חלק רוצים עצמאות כלכלית, להיות אנשי עסקים ובעלי נכסים ולא להיות כפופים לאף אחד. חלק רוצים לעסוק ביצירה, באחת מפניה הרבות לפחות, בין אם זה להיות ציירים, סופרים, מוזיקאים וכדומה.

אין ספק שחלומות הם דבר מדהים והצלחה בהגשמת חלום מקנה תחושת סיפוק שאי אפשר להסביר במילים.

אבל החיים זה לא סרט ומאוד מאוד קשה להגשים חלומות גדולים, כאלו של הצלחה מסחררת בחיים מאיזו בחינה שלא תהיה (עוד על הצלחה מבחינות שונות). בדרך כלל אחרי שכבר חלום התגבש צריך להיכנס בכל הכוח בכדי להגשים אותו, לעשות מה שצריך בכדי להוציא אותו לפועל. ואז כשמגיעים למבוי סתום, כמו שבדרך כלל קורה, יש שתי אפשרויות לגבי מה לעשות, לחזור לשגרה רגילה ולחיים הנורמלים כמו כולם או להמשיך לדפוק את הראש בקיר עד שהוא נשבר. אני באופן אישי לגמרי בעד להמשיך לדפוק את הראש בקיר עד שלומדים ומתחשלים ומגיעים להצלחה דרך כיבוש יעדים קטנים בדרך.

 

לעומת זאת, הרבה אנשים מוותרים בשלבים מוקדמים הרבה יותר, מהמון סיבות.

קשה לרדוף אחרי חלום שדורש מאמץ והשקעה אדירים ועדיין לשרוד את החודש מבחינה כלכלית,

קשה למצוא את התעוזה לעשות את זה, להחזיק עבודה קבועה ומסודרת וכדרך אגב לרדוף אחרי חלום פשוט לא עושה צדק עם מה שרוצים להשיג.

בגלל הצורך בהכנסה מסודרת, המון אנשים מוצאים את עצמם פשוט מתמקמים בצורה נוחה בעבודה כלשהי ונשארים שם כמה זמן שהם רק יכולים, מתמכרים לתלוש המשכורת בתוך עולם שלא מאפשר תלוש משכורת הגיוני לשרוד איתו ברוב המקרים.

 

אין ספק שהרבה אנשים עובדים במקום שאולי מספק אותם כלכלית ברמה כזו או אחרת אבל גם כן מפרק אותם מבפנים כי הם ויתרו על חלומות ומפחדים לעזוב את אזור הנוחות שלהם כדי ללכת ולהגשים אותו.

אם כל אחד היה עושה בחיים את מה שהוא חולם לעשות, אני בטוח שהיה עולם טוב יותר.

 

בשלב מסוים בחיים, עולה חרטה גדולה מאוד, לא משנה אם אתה עובד בעבודות מזדמנות או בעבודה מסודרת עם הכנסה מעולה, חרטות עולות כשלא רדפת ולא עשית את מה שחלמת כשהיית צעיר יותר.

גם אם אתה אומן מצליח או איש הייטק מוערך, אם היה לך חלום שלא התנסת בו, יעלו לך חרטות בשלב מסוים בחיים, ותלוי כמה אתה מרוצה מגורמים אחרים בחיים שלך באותו השלב יוביל להאם תרדוף אחריו עכשיו או שתוותר עליו לנצח.

חרטות זה לא משהו שרוצים להתמודד איתו בשום שלב ובשום נושא בחיים, זמן שאי אפשר להחזיר אחורה הוא נוראי והוא יכול לאכול אותך מבפנים, עשו עכשיו את מה שאתם חושבים שאתם לא יכולים, או לפחות תנו לזה ניסיון.

צאו מהמירוץ של החיים לרגע, אולי בעזרת הכנסה פסיבית כלשהי כמו בחברת ביהיפ, ותסתכלו על מה אתם רוצים לעשות .

בחברת ביהיפ, ישנה אפשרות להיות עצמאי תחת השגחה וייעוץ של מומחים בתחום השיווק, הדבר מקנה את האפשרות לעבוד קשה וליצור הכנסה שהיא פסיבית בשלב מסוים.

עוד על ביהיפ.