ביהיפ – לאן לשאוף בחיים?

אין אחד שבאיזשהי דרך לא רוצה להגיע להצלחה בחיים, בין אם זה מבחינה אישית מול עצמך או מבחינה תעסוקתית כלכלית מול החברה. כל אחד מנסה ושואף לאיזשהו משהו שבסופו של יום הוא יוכל להגיד לעצמו שהוא הצליח. אז איך עושים את זה. בערך.

האמת היא שהדרך להצלחה היא מאוד מאוד אישית, ישנם קווים דומים בין אנשים שונים שאפשר להגדיר אותם אנשים מצליחים או שהצליחו בחיים, אבל בסופו של דבר כל אחד יגיע להצלחה בדרך שאופיינית לו ומה שאופייני לו הוא זה שיביא אותו להצלחה.

אם אנחנו מחפשים לשים את האצבע על מה שונה בנו כאנשים, אנחנו יכולים למצוא המון המון דברים שיש אצלנו ואין אצל אנשים אחרים ומשם יוצא הבסיס להצלחה בחיים.

לכל אחד שחווה הצלחה באיזשהי רמה, בא לידי ביטוי האופי והתכונות שלו בצורה כזו שהצליחו להבליט אותו משאר האנשים כנראה. אם הצלחה מסחררת בעסק זה מה שאתם מחפשים או אם פשוט להקים עסק ייחשב כהצלחה, אז מה שמיוחד אצלכם באופי הוא זה שייקח אותכם גבוה.

התכונות שלנו וההשקפה שלנו על העולם היא ייחודית אך ורק לנו ואין עוד מישהו שחושב בדיוק את אותם הדברים שאני חושב או רואה את העולם בדיוק כמו שאני רואה אותו , או מבין את החיים כמו שאני מבין אותם.

אם מתעמקים מספיק בדברים הללו אצלנו, אפשר למצוא נקודות אחיזה מאוד מאוד טובות שיכולות לקחת את הביטחון העצמי שלנו למחוזות חדשים.

אם אני כנה עם עצמי מאה אחוז מהפעמים שעולות לי ספקות לגבי משהו, בסופו של דבר אני אגיע למצב שאני יודע טוב מאוד במה אני הכי חזק ובאילו תחומים אני מרגיש הכי בנוח.

הצלחה בחיים יכולה להיות מכל מיני בחינות והיא סובייקטיבית לחלוטין, כל אחד יכול לחוות משהו שהוא יקרא לו הצלחה, משהו קטן כגדול. אין ספק שההרגשה של לצלוח משהו, אין שניה לה.

אם השאיפות והחלומות שלכם נראים לכם גדולים מדי, אני ממליץ למצוא הצלחות קטנות שיעזרו לכם בדרך למטרה הראשית, במסגרת מציאת ההצלחות הקטנות, יש להציב מטרות ויעדים שונים קצרי טווח וקטנים יותר בנפח העבודה שמטרתם הכוללת היא להגשים חלום או לצלוח את היעד הסופי.

בחברת השיווק הרשתי, ביהיפ, זו היא בדיוק הדרך להצלחה, הזכיינים העצמאיים שבה, מקבלים את הכלים הדרושים במסגרת קבוצות העבודה וההרצאות הרלוונטיות, על מנת שיוכלו בקלות להציב לעצמם מטרות קטנות בדרך למטרה הגדולה שלהם, בין אם זה מבחינה אישית או כלכלית, בביהיפ, הזכיינים המנוסים יותר תמיד יהיו שם בשבילך בשביל להקשיב ולעזור לך להבין איך ולמה אתה צריך להתקדם הלאה הן מבחינה אישית והן מבחינת תעסוקתית או כלכלית. לכל אחד בחיים יש את השאיפות והמטרות שלו ולכל אחד הדרך אליהן.

קרא עוד על ביהיפ