ביהיפ – לעבוד בחו"ל ומחו"ל

כמעט לכולם יש איזשהו חלום לבלות בחו"ל תקופה ארוכה, לטייל, לעבוד או פשוט לחוות חיים אחרים ממה שאנחנו רגילים כאן ארץ. מאיפה זה נובע?

אנחנו נולדים וגדלים במדינה מקום קטנה, אמנם חשובה אבל מאוד קטנה, אנחנו רגילים לתרבות מסוימת ששונה מאוד מהתרבות שאנחנו רואים ששולטת באירופה ובארה"ב, זה כבר משהו המעורר סקרנות אצל רבים, בתוך המדינה הקטנה שלנו אין מה לעשות אבל קשה קצת לחיות לפעמים מבחינה כלכלית, זוגות צעירים בקושי יכולים להגיע למצב שהם קונים נכס ובום ההגירה למקומות שבהם יותר קל לחיות כביכול אכן הגיע לפני כמה שנים.

אבל בואו נדבר תכלס, בכל מקום קשה לחיות, ואני באופן אישי מעדיף לסבול קצת מבחינה כלכלית אבל להיות במקום שגדלתי בו, שאני מבין מאה אחוז את התרבות, שאני יודע איך לפנות לאנשים ולאיזו תשובה לצפות.

בכל מקרה, אנשים היגרו מהארץ לחיים אחרים, שונים.

ואם כבר לעשות משהו, אז אני כן מוכן לסוע לתקופה ארוכה בחו"ל ולחזור לארץ בסופו של דבר.

בנוסף לבעיות כלכליות, אנשים פשוט רוצים לחוות את העולם, לטייל ולהכיר אנשים, ללמוד ולראות תרבויות אחרות ולקחת איתם כל תובנה או כל דבר שרק אפשר בחזרה הביתה. אנשים טסים לחו"ל לצרכי עבודה מידי יום, הרבה יותר ממה שאתה חושבים. האפשרות שיש לנו כעובדים במדינה קטנה כמו שלנו לראות עולם היא הרבה יותר ריאלית ממה שאנשים חושבים. אינספור חברות בינלאומיות ממוקמות בארץ והעובדים של חברות אלו נוסעים וחוזרים מחו"ל כל הזמן.

אבל הדבר שכולם כמעט היו רוצים זה היכולת לעבוד מהלפטופ מכל מקום בעולם, היכולת לייצר הכנסה על ידי הקלדה על המחשב והעברת המידע ברחבי האינטרנט למי דרש את המידע. זה פשוט מדהים.

לעבוד מהמחשב על אחד החופים בתאילנד ולהחליט מתי אתה עובד ומתי לא, בזמן שאתה מטייל לאן שאתה רוצה זה פשוט חוויה יוצאת דופן.

לכל אחד יש את האפשרות לעשות את זה אם הוא מוכן להשקיע מספיק זמן ומאמץ בלמידה של איך התהליך עובד ואילו שירותים בכלל אני יכול להציע כדי לאפשר לעצמי את המסע הזה. כל אחד כמעט יכול להציע משהו, במיוחד בני העולם החדש.

מקום מעולה שבו זה קורה הינו חברת השיווק הרשתי ביהיפ, המשווקת מוצרים מתחום הבריאות וכל מי שמעוניין ורוצה לעבוד מספיק קשה יכול להפוך לזכיין עצמאי של החברה ולמכור מוצרים שלה, לחסוך את שרשרת הפרסום ולקבל עמלה על היותו המפרסם. מה שרלוונטי פה זה שהזכיינות בביהיפ היא בינלאומית, כלומר, אפשר למכור את המוצרים שלה למי שאתה רק רוצה ברחבי העולם, אפשרות מטורפת בעידן הרשתות החברתיות ובכלל לכל ישראלי כי כל אחד מאיתנו מכיר לפחות מישהו אחד בחו"ל. סוכנים שכבר עושים את זה ממש עשו מעבר לחו"ל והם אחראיים על מה שקורה שם במסגרת העסק שלהם, זה מדהים והאופציה לעשות כן ולעבוד קשה היא בידי כל אחד.

קרא עוד על ביהיפ.