ביהיפ – מה לעשות כדי להיות שמחים יותר

מצב רוח ירוד יכול להשפיע מאוד על הרבה תחומים בחיים של כל אחד ואחד מאיתנו. כשאנחנו פחות שמחים, אנחנו מתפקדים פחות טוב, בחוסר חשק מה שמשפיע לנו על יכולות הריכוז. אין ספק ששיפור מצב הרוח יכול לעשות פלאים בדברים הנוגעים לנו באופן אישי, בין אם זה זוגיות או עסקים.

להלן כמה דברים שכל אחד יכול לעשות כדי לשפר את מצב הרוח שלו ובכך לשפר המון תחומים בחיים.

תעזרו לאחרים

אחד הדברים הכי טובים שאפשר לעשות כדי לעלות את מצב הרוח שלכם ולגרום לעצמכם להרגיש יותר שמחים הוא לא אחר מאשר לעזור לאחרים. 100 שעות בשעה זה הזמן האופטימלי שצריך לשאוף אליו.

מחקרים מראים שהוצאת כסף על אנשים אחרים עושה אנשים יותר שמחים מאשר כשהם מוציאים כסף על עצמם.

התנדבות ועזרה לאנשים אחרים יכולה מאוד לעזור לנו לשפר את מצב הרוח שלנו ולתת לנו מטרה חסרת כל אינטרסים להתמקד בה. הסיפוק שמקבלים מזה הוא עצום ואין שני לו.

תחייכו כמה שיותר

חיוכים יכולים לגרום לנו להרגיש טוב יותר, אבל הם הרבה יותר אפקטיביים כשמשלבים אותם עם מחשבות חיוביות.

כמובן שזה חשוב להתאמן על "חיוכים אמיתיים" שבהם העיניים מאוד פעילות. אין כמו חיוך טבעי שמניע גם את השרירים מסביב לעיניים וממש גורם לכל אחד לזרוח לרגע. בנוסף, חיוכים עוזרים מאוד להתמודד עם כאב שאנחנו מרגישים במצבים לא נוחים ולא נעימים.

תכננו טיול

במקום באמת לצאת לחופשה, תתכננו אחת ואתם פשוט תהיו שמחים יותר. מחקרים מראים עלייה חדה בשמחה במהלך תכנון חופשה היות ואנשים מאוד נהנים מהרגשת הציפייה הזאת.

אם אתם לא יכולים לצאת לחופשה עכשיו, או אפילו לערב עם חברים, תשימו יעד בלוח השנה, אפילו אם זה שנה מעכשיו. ואז כשתצטרכו תוספת למצב הרוח שלכם, פשוט תחשבו על זה.

מדיטציה

מדיטציה באה בהרבה צורות והיא בדרך כלל עוזרת לשפר ריכוז, בהירות ועוזרת להירגע. אבל לא רק, מדיטציה יכולה לעזור לכם להיות שמחים יותר.

מדיטציה פשוט מנקה את המוח ממחשבות ועוזרת להירגע. לכל אחד דרך המדיטציה שמתאימה לו, תמצאו את שלכם. העובדה שאנחנו יכולים לחווט מחדש את המוח שלנו בזמן מדיטציה ובאמת נותנת משקל לעובדה שלא משנה מה אנחנו מרגישים עכשיו, זה לא נשאר לנצח.

 

בחברת השיווק הרשתי ביהיפ, כל התהליכים הללו הם חלק מהיום יום שכן החברה שמה לעצמה לדגש לפתח באופן אישי ועסקי כל זכיין עצמאי המגיע אליה. במסגרת קבוצות עבודה, הרצאות וכנסים, כל אחד יכול לקבל את הכלים הדרושים לו לפיתוח אישי ועסקי. קרא עוד על ביהיפ.