ביהיפ – מה לעשות כדי להתקדם תמיד

כולנו מבינים את העולם בצורה מסוימת. כל אחד עם ההבנה שלו ומכלול הערכים עליהם גדל והתחנך.

למרות זאת, ישנם דברים בסיסיים המשותפים לכולם, דברים שכולם רוצים להשיג ודברים שכולם רוצים להגיע אליהם בחיים. אין ספק שהדברים הללו הם בסופו של דבר אלה הממלאים אותנו בתחושה של הצלחה.

הדבר המרכזי שרובנו רוצים הוא תמיד להשתפר, רובנו רוצים להגיע ליעדים שלנו כמה שיותר מהר וכמה שיותר ביעילות.

להלן שלושה דברים לעשות כדי להמשיך להשתפר תמיד מבחינה אישית:

  1. סקרנות – הדבר המרכזי שכולנו צריכים שיהיה לנו זו לפחות סקרנות לגבי העתיד השלנו, פיתוח רצון לחכות ולראות מה יקרה איתנו שהולך יד ביד עם עשייה וחזון. שאילת שאלות היא חלק בלתי נמנע מהמסע שלנו לקראת הצלחה, הכוונה היא גם לשאלות שאנחנו שואלים לגבי הגעה למטרה הסופית שלנו וגם שאלות שאנחנו צריכים לשאול על מנת להגיע למצב שאנחנו מפתחים את עצמנו, כמו ניתוח סיטואציות אישיות ועסקיות שאנחנו מעורבים בהם והגעה למסקנות שיטיבו איתנו כשיגיע עוד מצב דומה בעתיד.
  2. לתת משקל לכל רעיון – בכל דרך לקידום עצמי בכל מיני תחומים, יש לנו המון רעיונות, חלקם יכולים לקחת את העסק שלנו או את עצמנו לשלב הבא וחלקם לא באמת שווים יותר מדי, חשוב לדעת להתייחס לכל רעיון שעולה לנו, כל דבר שהוא אפילו רק קצת הגיוני יכול לבנות מסלול חדש בדרך להצלחה. חשוב לדעת לסדר את הרעיונות ובאמת לבחון אותם לעומק עד שמגיעים למסקנות לגבי האם אפשר או אי אפשר להוציא אותם לפועל ואיך לעשות את זה.
  3. פשוט לעשות – חשבתם על משהו שיכול להיות טוב בשבילכם מבחינה אישית או מבחינה תעסוקתית, גשו לעשות משהו בנידון, הכל טוב ויפה בתהליך החשיבה אבל אם זה יישאר רק שם, לא יקרה שום דבר בפועל, לעשות משהו בנידון כולל בתוכו דברים הנחשבים קטנים ולא מצריכים המון מאמץ וגם כן דברים גדולים וקשים יותר לעשייה. דברים קטנים יכולים להיות להתייעץ עם אנשים פשוט או דברים גדולים יכולים להיות ללכת בפועל לעשות משהו בשטח כדי לגרום לחלום שלכם לקרות.

רוב האנשים רוצים פשוט את החופש לבחור ולהחליט מה הם רוצים לעשות ואיך לגשת לזה.

חשוב מאוד למצוא את החופש הזה במסגרת העבודה כדי לתת לעצמכם את החופש להגיע להחלטות הקשורות בחיים והרצונות האישיים. יותר טוב מזה הוא למצוא מקום עבודה שיכול לספק הכנסה מעולה וגם את החופש להחליט איך ומתי לעבוד.

מקום שכזה הוא ביהיפ, חברת השיווק הרשתי המוכרת מוצרים מעולם הבריאות ולה יש זכיינים עצמאיים המשווקים את המוצרים ומקבלים עמלה על המכירות. כל אחד יכול להצטרף להיות זכיין של החברה וזו הזדמנות מצוינת לפתח את עצמך גם מבחינה אישית וגם מבחינה תעסוקתית וללמוד עוד על עולם העסקים.

קרא עוד על ביהיפ.