ביהיפ – מה מונע מכם להתקדם בחיים

אנחנו תמיד רוצים להשתפר במה שאנחנו עושים, הן מבחינה אישית והן מבחינה עסקית. כל שיפור שאנחנו מצליחים ליישם נוגע בנו מאוד ומסב לנו המון גאווה, יחד עם זאת, לעיתים אנחנו מרגישים פשוט תקועים במקום. דברים בתת המודע שלנו שאנחנו עושים ומונעים מאיתנו להתקדם בחיים בצורה חלקה ועם התמודדות מינימלית עם בעיות, נראה שלפעמים בצרוה לא מודעת, אנחנו קצת חופרים בור לעצמנו.

בחברת השיווק הרשתי, ביהיפ, הזכיינים העצמאיים לומדים בדיוק איך להתמודד עם דברים שמונעים מהם להתקדם על ידי השתתפות בקבוצות עבודה, הרצאות וכנסים המופקים על ידי החברה ומטרתם להוביל לפיתוח אישי ועסקי מתמיד של הצוות. (קרא עוד על ביהיפ).

ברשימה הבאה, תוכלו למצוא כמה נושאים שהרבה אנשים לא עושים נכון בצורה לא מודעת ואלו מונעים מהם להתקדם לכיוון המטרות וההצלחות שלהם.

אתם מחכים לזמן הנכון.

אתם כל הזמן דוחים דברים בגלל שזה לא הזמן הנכון עדיין. אתם צריכים לעשות עוד כמה שיפורים קטנים, לצבור עוד ניסיון או ללמוד עוד כמה מיומנויות חדשות.

אתם מחכים לכלכלה שתתייצב, למצב האוויר להשתפר או לסימן האלוהי שאתם אמורים להתחיל. כל אלה זה רק המוח שלכם שמשחק איתכם משחקים ומנצח. הזמן הנכון הוא עכשיו! רק על ידי התחלה תגלו מה עוד דרוש לשיפור, אף פעם לא לפני.

אתם מצפים לתוצאות מיידיות.

"מה?!!?" המוח שלכם אומר לכם. "השקעתם כל כך הרבה מאמץ ואף אחד לא שם לב?!?! זה בזבוז של זמן, כדאי שתפסיקו". תהיו סבלניים, עקביים ותתנו לכן זמן ריאלי להשיג את המטרות שאתם רוצים.

אתם לא נוקטים שום פעולה.

אתם מכינים רשימות ומתכננים תוכניות נפלאות. אתם משכתבים את תוכניות האלה ומשתמשים ביישומון החדש ביותר כדי לרשום אותם שוב. אתם מדברים על התוכניות שלכם, מדמיינים אותן ומבקרים אותן. אתם עושים הכל חוץ ממשהו פרקטי. הצעד הראשון שתעשו, יהיה חשוב יותר מכל תוכנית שתכינו מראש. הצעד הראשון שלכם עלול לשנות את כל התוכניות שהכנתם מראש, אז תשקיעו את רוב הזמן שלכם בפעולות בשטח, לא בתכנונים, אם אתם רוצים להגיע לאנשהו.

אתם מקשיבים לכולם חוץ מלעצמכם.

אתם חדשים בזה ומחפשים עצות. לכולם בעולם יש דעה מסוימת בנושא אז אתם יושבים ומקשיבים. מניחים שכולם יודעים על מה הם מדברים, ואתם מרגישים שאתם חייבים לעקוב אחרי מה שאתם קוראים או שומעים אחרת תיכשלו. הבעיה היא, שהעצות שאתם מקבלים לוקחות אותכם לכל הרבה כיוונים שונים שאתם למעשה משותקים. אין ספק שחשוב וצריך לקרוא וללמוד מאחרים, אבל תיתנו לאינסטינקטים שלכם להוביל אותכם. תסמכו על עצמכם שתמצאו את הדרך הטובה ביותר להגשים את המטרות שלכם.