ביהיפ – משמעות העולם התעסוקתי בדיגיטל

האפשרויות הקיימות בעידן הדיגיטלי של היום הן כמעט אינסופיות וכל אחד יוכל למצוא את עצמו בעתיד עוסק במשהו שקשור באינטרנט ולהרוויח כסף על ידי חיבור לאינטרנט ועבודה קשה.

תחילה, נסתכל מה היה קצת לפני. בעולם הישן יותר, אנשים היו עובדים במקומות שהייתה להם איזשהי זיקה משפחתית לתחום, המון אנשים עושים משהו רק כי מישהו במשפחה שלהם עושה את זה והם ממשיכים את דרכו בעולם  באיזשהי צורה. לאחר מכן בשחרור מהמוסכמה הזו , אנשים פנו לעשות דברים שהם הרגישו שיכולים להכניס להם הכי הרבה כסף ובמיוחד עם פיצוצו של עידן ההייטק שהוא התחום המבוקש ביותר כבר שנים בגלל הפוטנציאל העצום שבו והחברות מוכנות לשלם שכר שמשתלם לכולם. עד שהגיע לעידן של היום שהולך ונבנה בימינו ממש שרוב האנשים לא רוצים להיות מקובעים לתלוש המשכורת שלהם ורוצים שהשכר שהם מקבלים תהיה ביחס ישר לעבודה שהם עושים, כלומר, אם עשיתי עבודה מספיק טובה אני אקבל כסף. לא כמה שעות נתתי במקום מסוים כדי לקבל את התלוש.

אנשים רוצים היום להביע את עצמם ושחלק מהם יבוא ליידי ביטוי בעבודה שהם עושים, הכסף כבר יבוא עם זה.

אני מאוד מסכים עם הטענה שהכסף יבוא אם אתה עושה משהו שאתה אוהב ואתה עושה אותו על הצד הטוב ביותר, משקיע בו ומפתח אותו.

אין לי ספק שאם לרוב האנשים הייתה אפשרות לבחור מה הם היו עושים בחיים והדבר היה מכניס להם סכום כסף מספק אז אם היו עושים את זה מיד. המון אנשים נשארים איפה שהם עכשיו כי הם מפחדים לעזוב את המצב הנוח שקיים כרגע ולהחליף אותו המצב אחר שהוא חדש ושונה, במיוחד אם יש מחויבויות כלפי המשפחה.

בסופו של דבר, רוב האנשים היו בוחרים להיות חופשיים יותר, כי זה מה שכולם מחפשים והמסקנה שאם תעבוד תעשה משהו שאתה אוהב אז אתה לא תרגיש שאתה עובד נובעת מתוך העובדה שאנשים לא רוצים להרגיש הם עובדים, גם אם זה לתקופות קצרות בחיים, אנשים לא רוצים להרגיש שהם עושים משהו בשביל הכסף, הם רוצים להנות מהתהליך ולקבל עליו כסף בצורה הכי פאסיבית שיש ולא להרגיש תלויים בו יותר מדי.

החופש התעסוקתי הזה כמו שכולם מחפשים יכול לבוא לידי ביטוי בכמה צורות, בין אם אתה באמת מצאת מקום עבודה כשכיר ואוהב כל רגע בעבודה שלך או שפתחת עסק עצמאי ואתה נהנה מהאפשרות לנהל את העניינים בעצמך.

העניין הוא שלא קל למצוא עבודה שאתה אוהב עד עמקי נשמתך ולא זול וקל לפתוח עסק עצמאי.

אחד המקומות המאפשרים את הדבר הנה חברת השיווק הרשתי ביהיפ, המאפשרת לזכיינים העצמאיים שלה לנהל את הזמן בדרך שהם רוצים תוך שביהיפ מקנה להם דרך קבע אפשרויות למידה ודרכים לשפר את העסק שלהם.

קרא עוד על ביהיפ.