ביהיפ – עצות להגשמה בחיים

האם יכול להיות שאנשים מחפשים אושר ושמחה במקומות הלא נכונים? הגשמה בחיים היא הרבה יותר מבית יפה ורכב מפואר. זה גם להתחבר לעצמך ברמה גבוהה מאוד. בחברת השיווק הרשתי, ביהיפ, עובדים מדי יום כדי להגיע לשיפור אישי ועסקי במסגרת קבוצות עבודה, הרצאות וכנסים שהחברה עורכת. כל אחד יכול להפוך להיות זכיין עצמאי של החברה ולהנות מעמלות כתוצאה ממכירת המוצרים שלה. (קרא עוד על ביהיפ).

להלן כמה עצות שיכולות לעזור לכם להבין איך להגשים את עצמכם בחיים:

אל תפסיקו לנסות.

הדבר הגרוע ביותר שהטכנולוגיה לימדה אותנו הוא להיות עצלנים. זה חיוני לנסות כמה פעמים לפני שאתם מוותרים. ולא פחות חשוב, לנסות גישות שונות. כשהגעתם לנקודה ששום דבר לא עובד אז תשלימו עם זה ותמשיכו הלאה, אבל לוותר אחרי ניסיון אחד מוביל להמון אכזבות.

כל התשובות באות מבפנים.

כדי להתמודד עם בעיות שהעולם זורק עליכם, אתם צריכים להשתמש בחוש השישי שלכם. אתם צריכים לדעת מתי לצעוד קדימה ולגלות את התשובה שאתם מחפשים, ולקחת בחשבון שאסור לכם להיות מאוכזבים כשהתשובה לא תהיה ברורה כל כך כמו שאתם מצפים. כל התשובות נמצאות עמוק בתוכנו, אתם רק צריכים להסתכל במקומות הנכונים ולסמוך על עצמנו.

כשלון שווה צמיחה.

זה משהו שאנשים נוטים להבין פחות. אם אנחנו עושים טעות או נכשלים זה גורם לנו לעיתים להתרכז בדברים הרעים. אתם צריך לזכור שתמיד יש שני צדדים למטבע. טעויות וכשלונות הם למעשה תהליכי למידה יקרי ערך. מישהו יכול ללמד אותכם לקח חשוב, אבל עד שתחוו את זה בעצמכם זה לא יהיה בעל אותו הערך בעיניכם.

לקיחת סיכונים זה חלק קריטי מהגשמה בחיים ועדיין אנחנו מפחדים מתהליך הלמידה שבא עם זה ביחד.

שום דבר לא נמשך לנצח.

שום דבר לא קבוע וכמה שתבינו את זה יותר מוקדם ומה זה בדיוק אומר, ככה תוכלו לחיות חיים מלאים יותר עם פחות ציפייה מאנשים ומדברים. הדברים היחד שהוא קבוע זה השינוי עצמו וברגע שאתם לומדים לאמץ את השינוי, דברים מדהימים יתחילו לקרות בחיים שלכם.

סבלנות.

לחלק מהאנשים בסלנות זה הדבר הקשה ביותר להשיג. שמתם לב איך יש אנשים שהופכים כועסים ועצבניים מאוד מאוד מהר?

יש זמן ומקום לכל דבר. זמן הוא מעשה הידיים שלנו והוא לא צריך אף פעם להרגיז אותכם. סבלנות היא מעלה וברגע שאת יכולים להבין אותה ולשלוט בה, אתם תהיו בדרך להגשמה בחיים.