הקשר בין ביהיפ למתחמי עבודה משותפים

מתחמי עבודה משותפים התחילו לצוץ פתאום בכל מקום. מלא פרסומות בצורת שלטי חוצות קופצות בכל מיני מקומות המציעות חתיכה קטנה במשרד גדול. מה זה מתחם עבודה בעצם?

במתחם עבודה, יושבות כמה חברות החולקות את אותו השטח המשרדי למעשה ומשתמשות באותם השירותים שמעניק במתחם ולמעשה כל אחת עומדת בפני עצמה, כמו שהיו כל אחד לוקח לעצמו משרד עם מפתח ראשי משלו. למעשה במתחם עבודה, לכולם יש גישה לדלת הראשית אבל המשרדים בפנים הם פרטיים ולכל אחד יש מפתח משלו. יש המון אפשרויות במקום שכזה וכל מקום הוא קצת שונה מהאחר אבל התחושה היא דומה מאוד בין המקומות. שירותי המשרד המשותפים הם בדרך כלל, פקס ואינטרנט, שירותים ומטבח ועוד.

אין ספק שהרעיון מעולה, אתה יכול לקחת משרד משלך במחיר מעולה, בטח שהרבה יותר טוב ממקומות אחרים שהיית לוקח באופן פרטי. צריך להתרגל מעט לעבודה בסביבה שכזאת, השכנים שלך לעיתים יכולים להיות רועשים או שיש אנשים שאתה מרגיש מחויבות מסוימת להגיד להם שלום במסדרון למרות שהם לא קשורים אלייך ולעבודה שלך. הכל בשביל להעביר את היום בכיף ובשלום עם השכנים שלך. אין לי ספק שהרבה לא אוהבים את חוסר השליטה על דברים מסוימים במקומות האלה ולמעשה שאין את האפשרות לשלוט על דברים מסוימים. וכשהאינטרנט נופל אין בידייך את האפשרות לגשת אליו כדי לנסות לסדר אותו ואתה חייב לחכות שהוא יתוקן. למרות שזה יוצר מצב מעניין שבו כל העובדים יוצאים החוצה מהמשרדים שלהם כאילו מחלקים זהב במרפסת.

מתחמי העבודה המשותפים הללו מציגים בפני העובדים גם המון אפשרויות חיוביות מאוד מבחינה עסקית וחברתית.

האפשרות להכיר אנשים העוסקים בתחום אחר בחיים לא מתקיימת במקום אחר שבו אתה עובד במשרד מסוים העוסק בתחום ספציפי. במקרה של מתחמי העבודה המשותפים, אתה יכול לעבוד כמתכנת ובמשרד ליידך תעבוד מעצבת פנים. הדבר יוצר שיחות מאוד מעניינות בהפסקות הצהריים אם אתה חברותי מספיק. נוצר מצב שבו אם אתה צריך להתייעץ אם מישהו ואתה עובד במתחם כזה, יש לך כמעט תמיד למי לגשת. אם אתה צריך להתייעץ עם בעל מקצוע, אתה יכול פתאום לעשות את זה בחינם או לפחות למצוא מישהו שיעשה את זה בשבילך בתשלום ומאוד בקלות ותמיד תהיה לך הזדמנות לשים עליו עין ולראות מה הוא עושה. האפשרויות העסקיות פה הן אדירות, אתה יכול לשווק את עצמך כל כך בקלות מעצם היותך פשוט במתחם כזה וזה שכל האחרים במתחם יודעים במה אתה עוסק. זה פשוט לקוחות שבאים אלייך, ואם אתה צריך משהו משאר הנוכחים במתחם העבודה מבחינה מקצועית, עוד יותר טוב. עזרה הדדית כדי לקדם אחד את השני תמיד מעלה את החשק והרצון להגיע למקום עבודה.

מתחמי העבודה האלה מביאים איתם חסרונות ויתרונות כמו כל דבר אבל אין ספק שהם מקנים אופציה ריאלית מאוד לעסקים קטנים להתחיל לעבוד, לצבור ידע וניסיון ולהתקדם הלאה.

 

חברת השיווק הרשתי ביהיפ, גם כן מקנה אפשרויות עסקיות מעולות לזכיינים הפרטיים שלה, אפשרויות ללמוד על עולם העסקים ועל עולם השיווק הרשתי, כמו במתחם עבודה משותף, אתה יכול להקים את העסק שלך ולצמוח שכן ביהיפ נותנים לך מקום שבו אתה יכול לשבת ולעבוד עם זכיינים עצמאיים כמוך בדרך של שניכם להצלחה.

קרא עוד על ביהיפ.